تماس با ما
اطلاعات تماس
خدمات مهندسی فراگیر البرز(سهامی خاص)

آدرس اول: تهران، صادقیه، بلوار فردوس شرق، بعداز چهاراه سلیمی جهرمی، پلاک159، طبقه2واحد9
آدرس دوم: تهران،بزرگراه کردستان،خیابان شیراز جنوبی، خیابان آقاعلیخانی، 12متری سوم، پلاک3، طبقه4

• ایمیل اعضا:

مدیر عامل: Mahyarkashi@faragiralborzco.com

رئیس هیئت مدیره: Majidkashi@faragiralborzco.com

مدیر مالی:Esmaeelfadayi@faragiralborzco.com

مدیر بازرگانی:Nahidmajidian@faragiralborzco.com

سرپرست دفتر فنی:Amirhmohammadi@faragiralborzco.com

آفیس: Info@faragiralborzco.com

 

نام و نام خانوادگی
این قسمت نباید خالی باشد
تلفن تماس
این قسمت نباید خالی باشد
ایمیل
این قسمت نباید خالی باشد
پیام
این قسمت نباید خالی باشد
21 + 3 = ?
برای ادامه نتیجه معادله را وارد کنید
keyboard_arrow_up